Reality Malacky
Reality Malacky Široká ponuka nehnuteľností v regióne Záhorie. Ponuka bytov, domov, pozemkov.
Reality Záhorie
Reality Záhorie Vyberte si tú najlepšiu nehnuteľnosť z našej ponuky realít.
Reality Malacky
Reality Malacky Široká ponuka nehnuteľností v regióne Záhorie. Ponuka bytov, domov, pozemkov.
Reality Záhorie
Reality Záhorie Vyberte si tú najlepšiu nehnuteľnosť z našej ponuky realít.
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Stavebný pozemok Borinka 2647 m2, s prebiehajúcim stavebným konaním

Cena:
339 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Borinka
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 2647 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:271959

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok pozostávajúci z 3 parciel a to: 607 m2 záhrada, 880 m2 ostatné plochy a 1160 m2 záhrada. Pozemok je rovinatý, s výhľadom na hrad Pajštún, v prednej časti široký 14,5 m,  v zadnej  16,5 m a dlhý 170 m.  Prístup je po obecnej komunikácii, kde sú vedené IS – kanalizácia, voda, elektrika a káblová televízia.

               Cez zadnú parcelu prechádza VTL plynu a je obmedzený ochranným a bezpečnostným pásmom. Vybudovaním chráničky na plyn je možné znížiť bezpečnostné pásmo plynu a rozšíriť tak možnosť ďalšej výstavby.  Pozemky sú  vedené v územnom pláne obce ako plocha určená na zastavanie formou malopodlažnej bytovej zástavby. Časť pozemku je oplotená, na pozemku sa nachádzajú ovocné stromy, kríky a sklad na náradie.  Vďaka VTL plynovodu a jeho ochranných pásmach je isté, že za pozemkom, z južnej strany, nebude možná zástavba a tak je zabezpečené dostatočné súkromie. Susedná parcela je využívaná na rekreáciu. Všetky okolité pozemky, vrátane poslednej parcely, sú teraz, využívané ako pastvisko pre kone.

               Pozemok sa momentálne dá využiť na výstavbu 2 RD, vybudovaním chráničky je možnosť výstavby aj ďalšieho RD. Na 880 m2 pozemku práve prebieha stavebné konanie na jednopodlažný  4i RD so zastavanou plochou 170 m2.

               Pri pozemku je plánovaná cyklotrasa, nachádza sa v blízkosti centra obce, do ktorej sa dá dostať pešo alebo na bicykli bez nutnosti vstupu na hlavnú cestu. V blízkosti je les, turistické chodníky a cyklotrasy.

               V Borinke je materská škola, pošta, obchod, prímestská autobusová zastávka s priamym spojením do Bratislavy. Vďaka výjazdu/vjazdu  na diaľnicu v Stupave,  je dobrá dostupnosť do blízkej Bratislavy, príp. Malaciek, ako aj okolitých priemyselných parkov.

               Pozemok sa predáva v celku, nie je možnosť predaja po jednotlivých parcelách. Cena zahŕňa kompletný právny servis, vrátane poplatkov spojených so zápisom nehnuteľnosti na Katastrálnom úrade.

 

Cena: 339.000,-

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Monika Šteflovičová
Telefón:0910905000
E-mail:steflovicova-ZVNC-reality.ba

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Príjem domácností sa mierne zvýšil Príjem domácností je dôležitý parameter, ktorý nám ukazuje, ako finančne silní v skutočnosti sme....
Stavebné povolenia v Európskej únií – príznaky ozdravenia? Podľa oficiálneho štatistického úradu Európskej únie Eurostat index stavebných povolení slúži ako...
Dva nové projekty v Hviezdoslavove V tomto článku sa opäť pozrieme do dedinky Hviezdoslavov v dunajskostredskom okrese. Vzniknú tam...